• 1

  Description slide 1

 • 2

  Description slide 2

 • 3

  Description slide 3

 • 4

  Description slide 4

Етапи та принципи, що стосуються всіх наших послуг

Проведенню оплати передують такі етапи: безпосередній виїзд на об'єкт й огляд, вивчення наявних документів, домовленість по ціні, оформлення нотаріальної довіреності. 

⇒Ми не зазначаємо ціни в формулюванні: "від якоїсь мінімальної суми", оскільки вважаємо, що це може вводити в оману потенційних замовників наших послуг, час і довіру яких ми цінуємо.

⇒Прописуємо відразу повну базову ціну й коригування лише у виключних випадках.

⇒В нас об'єктивне прорахування ціни, яку може самостійно вирахувати наш клієнт. 

⇒Формуємо цінову політику не беручи до уваги порушення на об'єкті Державних будівельних норм, оскільки завжди існують ті чи інші делікти.


Яка повна ціна узаконити будинок: 

Ціна узаконити будинок
Площа будинку, м2 Ціна, тис грн
до 100 24
до 150  26
до 200  28
до 250  30
до 300  32
до 500 40

В зв'язку з впровадженням електронного реєстру містобудівної діяльності з 30 листопада поточного року планується підвищення цін на наші послуги по оформленню документів на будинок.


Вказана базова ціна за ПОВНИЙ ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ: будівельний паспорт, повідомлення про будівельні роботи, технічний паспорт, декларація про готовність до експлуатації будинку, поштова адреса будинку, й окремо первинний витяг з реєстру речових прав на нерухоме майно - реєстрація права власності для об'єктів в Києві.

Ціна за процедуру узаконення будинку з нуля, маючи лише належно оформлені документи на земельну ділянку. Також базова ціна може бути збільшена за кожну окрему умову, якщо:

1) Будинок розташований в м. Київ + 8 тис грн.

2) Для Київської області:

а) Об'єкт на відстані більше ніж 30 км від м. Теремки + 2 тис. грн. (може не застосовуватися)

б) Будинок в місті Ірпінь, Ворзель, Гостомель, Буча, Коцюбинське, Васильків, Бориспіль, Вишневе, Вишгород, Обухів, Бровари, Українка + 4 тис. грн. 

3) Необхідно додатково отримувати нотаріальні згоди співвласників або власників сусідніх земельних ділянок (тобто коли є близькість побудови до сусідів або оформлена спільна власність) + 2 тис грн. (може не застосовуватися)

Телефонуйте, завжди домовимося про поставлені задачі й остаточну ціну.


Час на узаконення самовільного будівництва

!!БУДЬТЕ УВАЖНІ!! НИЗЬКА ЦІНА за узаконення будинку може супроводжуватися відсутністю будівельного паспорту, що відразу призводить до адміністративної відповідальності власника земельної ділянки при майбутніх реконструкціях, побудовах нових господарських будівель й добудов будинку. Детально описано в розділах: штраф за самобудбудівельний паспорт.

Щодо часу виконання, то він завжди в нас максимально короткий, без всіляких додаткових доплат й умов, що складає: для Київської області 1,5-2 місяці, для Києва за відсутності топографічної зйомки ділянки 2-3 міс.


Робимо мінімальну ціну для послуг з оформленням земельних ділянок, якщо клієнти одночасно замовляють узаконення будинку. 

ЦІНИ ЗА ОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ (базові)

Київ, тисяч грн Київська область, тисяч грн Вид землевпорядної справи
28 14 Поділ - об'єднання земельної ділянки. 2міс.
30 15 Відведення у приватну власність, приватизація 3 міс.
30 15 Зміна цільового призначення. 3 міс.
18 12

Визначення меж в натурікадастровий номер. 1,5 міс.

Прописані базові ціни для земельних ділянок площею до 10 соток, які оформляються під ключ, з реєстрацією права власності. Базова ціна може бути збільшена в разі оформлення  земельної ділянки з додатковими умовами:

1) Територіальність для Київської області, тобто понад 30 км від м. Теремки - 2 тис. грн.

2) Поділу між декількома співвласниками, оскільки додатково потрібно укладати нотаріальний договір з погодженням схеми поділу й збільшується кількість реєстраційних дій, розмір збільшення бази на 7 тисяч грн коли 2-3 співвласника.

3) При одночасному поділі будинку з земельною ділянкою, так як потрібно додатково отримувати висновки щодо можливості поділу будинку та технічні паспорти на окремі будинки, укладати нотаріальний договір по поділу й відповідна кількість реєстраційних дій, розмір збільшення бази- 12 тисяч. Даний вид поділу може відбуватися лише з узаконеним будинком, тобто право власності на який зареєстровано.

4) Оформлення забудованих ділянок узаконеним будинком, додатково техпаспорта - 2 тис грн, не обраховується- якщо є техпаспорта не страші 3 місяців і після яких не було реконструкцій. 

  http://legalhome.com.ua

4.9964664310954 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (283 Votes)