• 1

  Description slide 1

 • 2

  Description slide 2

 • 3

  Description slide 3

 • 4

  Description slide 4

Проведенню оплати передують такі етапи: безпосередній виїзд на об'єкт й огляд, вивчення наявних документів, домовленість по ціні, оформлення нотаріальної довіреності. 

Ми не зазначаємо ціни в формулюванні: "ВІД якоїсь мінімальної суми", оскільки вважаємо, що це може вводити в оману потенційних замовників наших послуг, час і довіру яких ми цінуємо. Прописуємо відразу повну базову ціну й можливе корегування в 2 випадках, описаних нижче. В нас об'єктивне прорахування ціни, яку може самостійно вирахувати наш клієнт.

ЦІНА ЗА УЗАКОНЕННЯ БУДИНКУ.

Площа, метрів квадратних

до 100  до 140 до 160-170 до 190-260  понад 260 понад 300
Ціна, тисяч гривень 20  24 25-27 28-29  30-32 38, не враховуючи пайову участь

Вказана базова ціна за ПОВНИЙ ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ: будівельний паспорт, повідомлення про будівельні роботи, технічний паспорт, декларація про готовність до експлуатації будинку, рішення про поштову адресу будинку. Ціна за процедуру узаконення будинку з нуля, маючи лише належно оформлені документи на земельну ділянку. Також базова ціна може бути збільшена за кожну окрему умову - в розмірі 3 тис грн, якщо:

1) Будинок розташований в м. Київ, або на відстані більше ніж 25 км від м. Теремки;

2) Необхідно додатково отримувати нотаріальні згоди співвласників або власників сусідніх земельних ділянок (тобто коли є близькість побудови до сусідів або оформлена спільна часткова власність); 

В нас є напрацювання й нам відомі абсолютно законні шляхи уникнення сплати пайової участі при площі будинку понад 300 кв.м., розголошуємо і перевіряємо імплементарність яких під час безпосереднього виїзду на об'єкт.

!!БУДЬТЕ УВАЖНІ!! НИЗЬКА ЦІНА за узаконення будинку може супроводжуватися відсутністю будівельного паспорту, що відразу призводить до адміністративної відповідальності власника земельної ділянки й унеможливлює в майбутньому законно будувати нові господарські будівлі й добудовувати будинок. Детально описано в розділах: штраф за самобудбудівельний паспорт.

Щодо часу виконання, то він завжди в нас максимально короткий, без всіляких додаткових доплат й умов, що складає: 1-1,5 місяці.


Орієнтована сума за відведення зeмельних ділянок у приватну власність, об'єднання земельних ділянок-поділу, зміни цільового призначення складає від 500 у.о.. Робимо мінімальну ціну для послуг з оформленням земельних ділянок, якщо клієнти одночасно замовляють узаконення будинку. 

ЦІНИ ЗА ОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ (базові)

Київ, тисяч грн область, тисяч грн Вид землевпорядної справи
28 14 Поділ - об'єднання земельної ділянки. 2міс.
30 15 Відведення у приватну власність. 3 міс.
30 15 Зміна цільового призначення. 3 міс.
16 10 Визначення меж в натурі, кадастровий номер. 1,5 міс.

Прописані базові ціни для земельних ділянок площею до 10 соток, які оформляються під ключ, з реєстрацією права власності. Базова ціна може бути збільшена в разі поділу земельної ділянки з додатковими умовами:

1) Між декількома співвласниками, оскільки додатково потрібно укладати нотаріальний договір з погодженням схеми поділу й збільшується кількість реєстраційних дій, розмір збільшення бази на 7 тисяч грн коли 2-3 співвласника.

2) При одночасному поділі будинку з земельною ділянкою, так як потрібно додатково отримувати висновки щодо можливості поділу будинку та технічні паспорти на окремі будинки, укладати нотаріальний договір по поділу й відповідна кількість реєстраційних дій, розмір збільшення бази- 12 тисяч. Даний вид поділу може відбуватися лише з узаконеним будинком, тобто право власності на який зареєстровано.

  http://legalhome.com.ua

4.9964539007092 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (282 Votes)