• 1

  Description slide 1

 • 2

  Description slide 2

 • 3

  Description slide 3

 • 4

  Description slide 4

Етапи та принципи, що стосуються всіх наших послуг

Проведенню оплати передують такі етапи: безпосередній виїзд на об'єкт й огляд, вивчення наявних документів, домовленість по ціні, оформлення нотаріальної довіреності. 

⇒Ми не зазначаємо ціни в формулюванні: "від якоїсь мінімальної суми", оскільки вважаємо, що це може вводити в оману потенційних замовників наших послуг, час і довіру яких ми цінуємо.

Не визначаємо ціну узаконення будинку на "глаз" й маємо єдину ціну до всіх, тому прописуємо відразу повну базову ціну й коригування лише у виключних випадках.

В нас об'єктивне прорахування ціни, яку може самостійно вирахувати наш клієнт. 

⇒Формуємо цінову політику не беручи до уваги порушення на об'єкті Державних будівельних норм, оскільки завжди існують ті чи інші делікти, крім протипожежних.

Знаємо всі територіальні особливості по вимогам до документів, що подаються на затвердження та реєстрацію в місті Києві та області.

Відпрацювали всю процедуру узаконення будівництва до ідеалу, тому з нами максимально швидко й безпроблемно оформити документи на будинок, також про це говорить, що ми точно знаємо як визначити ціну узаконення самобуду за його локальністю і чітко прописуємо її.

Реєструємо й затверджуємо документацію на будинок в органах містобудування, архітектури, будівельного контролю, інспекціях, місцевого самоврядування, державних адміністраціях - тільки і виключно з першого разу!

⇒Маємо свою напрацьовану інфраструктуру проектних організацій, спеціалістів по технічній інвентаризації, землевпорядників, геодезистів, нотаріусів - зі всіма про все домовляємося, за необхідності просимо закривати очі на недоліки по об'єкту, при цьому це не впливає на ціну послуг, що є твердою від початку до кінця.

⇒Виконуємо замовлені послуги в максимально короткі строки й терміни - без додаткових доплат.


Яка ціна узаконити будинок: 

Ціна узаконити будинок
Площа будинку, м2 Ціна, тис грн
до 100 від 19 до 23
до 200  від 24 до 27
до 300  від 28 до 30
до 400  від 31 до 33
до 500  від 34 до 36

ЗНИЖКИ: замовникам послуг узаконення пенсійного віку, потерпілим від АТО й учасникам бойових дій, особам з інвалідністю першої, другої групи - від 2 до 3 тисяч гривень.


БАЗОВА ЦІНА, щоб узаконити РЕКОНСТРУКЦІЮ, ПРИБУДОВУ 24 тисячі гривень, незалежно від площі. Перелік реконструкцій та прибудов, що не потребують юридичного оформлення, дізнайтесь в частині статті УЗАКОНЕННЯ БУДІВНИЦТВА.


Вказана базова ціна за ПОВНИЙ ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ: будівельний паспорт, повідомлення про будівельні роботи, технічний паспорт, декларація про готовність до експлуатації будинку, поштова адреса будинку, тобто ПОВНІСТЮ всі дії узаконення самобуду ПІД КЛЮЧ.

Ціна за процедуру узаконення будинку з нуля, маючи лише належно оформлені документи на узаконену земельну ділянку. Також базова ціна узаконення будівництва може бути збільшена за кожну окрему умову, якщо:

1) Будинок розташований в м. Київ + 5 тис грн.

2) Для Київської області:

а) Об'єкт на відстані більше ніж 40 км від м. Теремки + 2 тис. грн. (може не застосовуватися)

б) Будинок в місті Ірпінь, Ворзель, Гостомель, Буча, Коцюбинське, Васильків, Бориспіль, Вишневе, Вишгород, Обухів, Бровари, Українка + 2 тис. грн. 

3) Необхідно додатково отримувати нотаріальні згоди співвласників або власників сусідніх земельних ділянок (тобто коли є близькість побудови до сусідів або оформлена спільна власність) + 2 тис грн. (може не застосовуватися)

Телефонуйте, завжди домовимося про поставлені задачі й остаточну ціну узаконення самобуду.


В зв'язку з впровадженням електронного реєстру містобудівної діяльності з 30 листопада поточного року планується підвищення цін на наші послуги по оформленню документів на будинок. Це буде стосуватися об'єктів побудованих з порушенням Державних будівельних норм та таких, які розміщенні в охоронних зонах. Дізнатися чи порушує Ваше будівництво ДБН, чи розташоване в межах охоронних зон можна в розділах статті ДБН, охоронні зони за посиланням http://legalhome.com.ua/ua/.

В майбутньому левова частка узаконення будинку буде іммігрувати з адміністративних процедур до судових проваджень, де відповідачем є суб'єкт владних повноважень, що може тривати довгий час, оскільки завжди спочатку отримується відмова від уповноваженого органу й подається позов, тим більше відповідач є спеціальним, то і суд, який може розглядати такі спори є адміністративним. Особливо стосується Києва, де найзавантаженіший окружний адміністративний суд міста Києва, так як більшість міністерств, департаментів, інших державних відомств за юридичною адресою в Києві.

Тому хто давно планує узаконити будинок, добудову варто поспішати скористатися адміністративними процедурами за допомогою яких ми і узаконюємо самовільне будівництво, номінально повністю з листопада 2020 року має запрацювати будівельний реєстр, вже багато населених пунктів підключені до нього, Київ, Ірпінь, Буча, Васильків. Жоден суд не визнає право власності на нерухомість, котра порушує протипожежні норми, однак за допомогою наших послуг ми можем вирулити ситуацію для проблемного будинку. Загалом підвищення цін буде співрозмірним витраченому часу на суди, котрі можуть тривати довгими роками й серйозності порушень Державних будівельних норм.


Ціна перевірки будинку, ділянки перед покупкою

Дуже часта ситуація коли купують лише один об'єкт цивільних прав, тобто лише земельну ділянку і самовільно побудований будинок й перед покупцем в майбутньому буде стояти завдання узаконення будинку. Зумовлюється це тим, що продавці ухиляються від сплати податків, оскільки потрібно володіти приватним дачним, садовим, житловим будинком більше трьох років, щоб податок на продаж не справлявся.

До поки існуватимуть ці норми податкового кодексу, до тих пір й буде ухилення від сплати податків, особливо не легальними забудовниками, які не мають ліцензій на будівництво, сертифікованих осіб в штаті й будують будинки на швидкоруч використовуючи будь-які будівельні матеріали, котрі в тому числі, можуть не відповідати ДСТУ. Також відповідні забудовники нехтують дотриманням Державних будівельних норм, використовують кожний сантиметр ділянки під забудову, ми бачили подібні ситуації, що будинки в декілька поверхів будують за 5 метрів один від одного і їх не цікавить безпека проживання та перебування. Позаяк часто в кварталах не сформованої забудови можуть продавати самовільно побудований будинок, будівлю, огорожу - котра побудована за межами ділянки, що майбутньому власнику завдасть значних майнових клопот, адже власник сусідньої ділянки не дозволить порушувати його права та легко подасть позов про знесення не законної забудови на його ділянці або в її межах, що і може стосуватися червоних ліній, або поруч з багатоповерховою забудовою жовтих ліній, побутових розривів, інсоляція садових ділянок. Розриви мають бути і до охоронних зон: мереж, водойм, підприємств.

Окремо можуть бути ситуації, коли ділянки отримувалися в наслідок чорних реєстраційних дій, самозахопленням або через хабарі голові населеного пункту, щоб безоплатно було виділено, однак громада таке не пробачає й пише в правоохоронні ограни звернення й якщо наявні кримінальні провадження, то земля, все що на ній збудовано є наслідком вчинення злочину й постійно перебуває під арештом, котрий можуть зняти в зв'язку з махінаціями по кадастровим номерам, продажними судовими рішеннями для того, що продати людині, яка ув'язне в суди і доказування добросовісного набування.

Слід не забувати про спадкування, спори по поділу, починаючи з апеляційної інстанції судове рішення набуває законної сили, однак це дозволяє його оскаржувати у ВСУ, який може розглядати роками, тобто швидка продажа спірного майна новому набувачу, який стане заручником ситуації. Загалом при повному супроводі ми аналізуємо всі ознаки правочинності правочину і по кожній ознаці пропрацьовуємо: чи не суперечить законодавству, чи не були фіктивними попередні правочини набуття, чи достатній в особи рівень дієздатності та інші.

Тому перевірка будинку й ділянки перед купівлею стосується:

1. Юридичної чистоти набуття права власності продавцем майна.

2. Порушень при будівництві ДБН, ДСТУ, правил добросусідства.

3. Безпосередній супровід у нотаріуса.

Виходячи з того, що купівля нерухомості передбачає витрати, як мінімум декілька десятків тисяч доларів, слід розуміти, що таким чином захищаються майнові інтереси покупця.

ЦІНА перевірки не узаконеного будинку по ДБН 1500 грн

ЦІНА перевірки чистоти набуття, відсутності судових проваджень 2000 грн

ЦІНА супроводу в нотаріуса, перемовин по документам 3000 грн


Час на узаконення будівництва

Щодо часу виконання, то він завжди в нас максимально короткий, без всіляких додаткових доплат й умов, що складає: для Київської області 1,5-2 місяці, для Києва за відсутності топографічного знімання ділянки 2-3 міс, однак в умовах адаптивного карантину до лютого 2021 року строки виконання збільшуються на 1 місяць. 

Загалом для 12 візитів до Центрів надання адміністративних послуг, що передбачаються для повного узаконення будинку, якщо все подається безпомилково - потрібно попередньо записуватися для подачі й отримання документів, зазвичай очікування для одного візиту може тривати від 5 до 8 днів з моменту запису.

 Хоч стало складніше узаконити будинок в умовах карантину, однак ми зберігаємо звичайні ціни узаконення, при самостійному узаконенні люди витрачають довгі роки з відмовами у видачах документів або їх реєстрації.


Робимо мінімальну ціну для послуг з оформленням земельних ділянок, якщо клієнти одночасно замовляють узаконення будинку. 

ЦІНИ ЗА ОФОРМЛЕННЯ ЗЕМЛІ (базові)

Київ, тисяч грн Київська область, тисяч грн Вид землевпорядної справи
28 14 Поділ - об'єднання земельної ділянки. 2міс.
30 15 Відведення у приватну власність, приватизація 3 міс.
30 15 Зміна цільового призначення. 3 міс.
18 12

Визначення меж в натурікадастровий номер. 1,5 міс.

Прописані базові ціни для земельних ділянок площею до 10 соток, які оформляються під ключ, з реєстрацією права власності. Базова ціна може бути збільшена в разі оформлення  земельної ділянки з додатковими умовами:

1) Територіальність для Київської області, тобто понад 30 км від м. Теремки - 2 тис. грн.

2) Поділу між декількома співвласниками, оскільки додатково потрібно укладати нотаріальний договір з погодженням схеми поділу й збільшується кількість реєстраційних дій, розмір збільшення бази на 7 тисяч грн коли 2-3 співвласника.

3) При одночасному поділі будинку з земельною ділянкою, так як потрібно додатково отримувати висновки щодо можливості поділу будинку та технічні паспорти на окремі будинки, укладати нотаріальний договір по поділу й відповідна кількість реєстраційних дій, розмір збільшення бази- 12 тисяч. Даний вид поділу може відбуватися лише з узаконеним будинком, тобто право власності на який зареєстровано.

4) Оформлення забудованих ділянок узаконеним будинком, додатково техпаспорта - 2 тис грн, не обраховується- якщо є техпаспорта не страші 3 місяців і після яких не було реконструкцій. 

5) Для комерційної діяльності + 12 тисяч гривень.